מדריכות מכללת צעד ראשון מגיעות עד אליכם

ברוכים הבאים

אנו בצעד ראשון מאמינים כי לכל תינוק, ילד ואדם מגיעה ההזדמנות למקסם את ההתפתחות שלו. למידה והתפתחות מוטורית, מעבר לשיפור התפקוד, מחזקת את תפיסת המסוגלות ומשפיעה בחיוב על מכלול היכולות של כל אדם. ב-35 שנה האחרונות ליווינו בהצלחה מעל 1,000,000 תינוקות וילדים, תוך תשומת לב אישית ומחויבות ליצירת התנאים המאפשרים להוביל, כל תינוק, ילד ואדם בתהליך להתפתחות מוטורית אופטימלית עבורו. 
אנו שואפים להמשיך להשפיע ולשנות לטובה את חייהם של מיליוני ילדים ומשפחות, החל מהצעד הראשון.

אז מה אנחנו מציעים לכם?

סדנת ליווי התפתחותי

נלמד על שימוש נכון במנשא,
התמודדות עם תינוק הסובל מגזים,
טכניקות מומלצות להרגעת התינוק, שינה, יסודות האחיזה, יכולת החזקת ראש ושיפור שכיבה על הבטן ועוד.

4 מפגשים קבוצתיים
משך כל מפגש 60 דקות

פרונטלי: ₪400 - ₪280
אונליין : ₪320 - ₪230

הדרכה פרטית

מתקיימת בין ההורים, התינוק והמדריכה במסגרת תומכת, המאפשרת התבוננות בתינוק, תוך התייחסות אישית למצבו ההתפתחותי. במפגש מוצעים תרגילים וכלים לצורת התנהגות הורית, שתעזור לתינוק ללמוד ולהגיע להתפתחות מרבית.


מפגש אחד למשך 60 דקות

פרונטלי: ₪350 - ₪270
אונליין : ₪280 - ₪250

ייעוץ שינה

במפגש נרצה להבין מהם ההרגלים אשר עשויים לגרום לקשיים בשינה. ייעוץ השינה על פי שיטת צעד ראשון משלב את הידע ההתפתחותי הסנסומוטורי וההתנהגותי, תוך התייחסות ממוקדת בשינה ובאיכותה. השאיפה- שהתינוק יישן לאורך זמן, אך גם עמוק ורפוי.

מפגש אחד למשך 60 דקות

פרונטלי: ₪750 - ₪630
אונליין: ₪650 - ₪550

אז, איך זה עובד?

אונליין או פרונטלי
בחרו את סוג המפגש המתאים לכם
סדנת ליווי התפתחותי, הדרכה פרטית או יעוץ שינה
אונליין או פרונטלי
יש לנו מדריכות בכל רחבי הארץ
בחרו מדריכה להתפתחות תינוקות בשיטת צעד ראשון
יש לנו מדריכות בכל רחבי הארץ
ממש בקלות
שלמו באתר בצורה מאובטחת
ממש בקלות
סוף סוף נפגשים!
המדריכה שלכם תיצור איתכם קשר לתיאום המפגש
סוף סוף נפגשים!

מתחילים!

בחרו איזור מגורים
בחרו סוג שירות
בחרו סוג מפגש
בחרו את המדריכה שלכם

להתפתח נכון עם צעד ראשון

עוד קצת עובדות עלינו

1 +
תינוקות שליווינו
1
שנות נסיון
1 +
בוגרים ובוגרות

תנאי ההטבה לחברי מועדון סימילאק בלבד למימוש שובר הנחה ברכישה של סדנה או הדרכה פרטית:

מימוש בתוקף עד ה-31.01.2021 | המחירים כוללים מע"מ | ההטבה חד פעמית ללקוח מועדון סימילאק בלבד | הרכישה מחייבת את הלקוח ללא אפשרות ביטול | הסדנאות וההדרכות מיועדות לתינוקות מגיל לידה ועד שישה חודשים | תיאום מועד ע"י לקוח סימילאק יבוצע ישירות למול המדריכה | ביטול מועד שתואם על-ידי הלקוח בהודעה מראש של 5 ימי עסקים לפחות למדריכה יאפשר ללקוח לתאם מועד חלופי פעם אחת בלבד או להעביר את ההטבה שנרכשה ללקוח מועדון סימילאק בכפוף לתנאים אלה | מתן השירותים כפוף לכל מגבלה, הנחיה או הוראת שעה הנוגעת למגפת הקורונה. נדרשת הסכמת הלקוח לעמוד בכללים הנובעים מכך. 

נתקלתם בבעיה? צרו איתנו קשר 03-6487253 | info@first-step.co.il

לתשומת לב: חלב אם הוא המזון הטוב ביותר לתינוק

שיטת צעד ראשון נוסדה בשנת 1998 על ידי שי זילברבוש, מומחה להתפתחות תינוקות וילדים ומורה בכיר לשיטת פלדנקרייז, בוגר בית הספר לשיטת פלדנקרייז בלונדון אנגליה. ממקימי המחלקה הראשונה בארץ לרפואה משלימה בבית חולים "אסף הרופא", מעביר סדנאות וקורסים בארץ ובעולם. השיטה שמה למטרה לתת מענה להורות ראשונית ולהכרות עם דרכים שונות ליצירת סביבה ותנאים מתאימים להתפתחות חושית ותנועתית מינקות ועד בכלל. מתוך עבודה עם קהלים בוגרים וילדים למד שי על הקשר שבין התפתחות התינוק והילד למהלך חייו כאדם בוגר. תובנה זו, בנוסף להיותו אב לשלושה ילדים הובילה אותו לפתח שיטה ייחודית להנחיית הורים ותינוקות לצורך מימוש מלוא יכולתם התנועתית וההתפתחותית של תינוקות.

סדנאות צעד ראשון מיועדות ללוות את תינוקכם ואתכם במסע ההתפתחותי המשמעותי של חייו. לכם, ההורים, יש אפשרות חד פעמית לתמוך בילדכם בעת הגדילה, ובעיקר – ללמוד איך להיות עבורו סביבה התפתחותית מעשירה וטובה. מחקרים רבים מראים שככל שהורים מקדישים זמן רב יותר ותשומת לב איכותית לתינוקם בשלבים המוקדמים של חייו, כך הוא יגדל להיות אדם בעל יכולות מוטוריות, חושיות וקוגניטיביות מפותחות יותר. הסדנאות מלוות את הגדילה של ילדכם מרגע הלידה ועד לגיל שנתיים באמצעות תנועה, מגע ושימוש באביזרים המותאמים לשלב ההתפתחותי הרלוונטי.
במסגרת הסדנה תלמדו כיצד תינוקכם יוכל להתפתח טוב יותר- באמצעותכם ההורים, תוך התנסות חווייתית.

 

מפגש פרטני בשיטת “צעד ראשון” מתקיים בין ההורים, התינוק והמדריכה במסגרת חמה, נעימה ומשחררת המאפשרת התבוננות בתינוק, תוך התייחסות אישית למצבו ההתפתחותי. במהלך המפגש מוצעים תרגילים וכלים מותאמים לצורת התנהגות הורית, שתעזור לתינוק ללמוד ולהגיע להתפתחות מרבית, ומתקיימת שיחה על תפיסת ההורות, הסביבה ההתפתחותית והשלכותיהן על התינוק. המפגש הינו תהליך מהנה, רובו באמצעות משחק, במצב שמאפשר תנאי למידה מיטביים, ובמהלכו ניתן להורים תהליך עבודה מפורט ואישי.

במהלך המפגש עם ההורים והתינוק נרצה להבין מהם הגורמים וההרגלים אשר עשויים לגרום לקשיים בשינה. יעוץ השינה על פי שיטת צעד ראשון משלב למעלה מ-25 שנים את הידע ההתפתחותי הסנסומוטורי וההתנהגותי, תוך התייחסות ממוקדת וספציפית בשינה ובאיכותה. במהלכו, נבחן האם קיים מתח שרירי עודף, אי הוצאת אנרגיה ועוד. השאיפה שלנו היא שהתינוק יישן לאורך זמן, אך גם עמוק ורפוי. יחד אתכם ההורים נבנה תוכנית מותאמת לתינוק שלכם באמצעות סדנאות ומפגשים פרטניים פרונטליים ואונליין.