מתנה ליולדת

מתנות לידה מבית צעד ראשון

מחפשים מתנות ללידה?

בצעד ראשון תוכלו לבחור מתנות לידה ייחודיות שיעניקו ליולדת ולבן זוגה כלים להתמודדות וניסיון מעשי עם הרך הנולד. מתנות לידה אלו ייחודיות לצעד ראשון ומועברות על ידי מדריכים מוסמכים. התרגילים פותחו במיוחד עבור סדנאות "צעד ראשון", ולא ניתן ללמדם במקומות אחרים.

מתנות לידה: שובר מתנה ליולדת

העניקו ליולדת הטרייה ולבן זוגה מתנת לידה מיוחדת: שיעור פרטי בשיטת צעד ראשון במתנה!
במפגש אישי עם מדריכת התפתחות תינוקות של צעד ראשון, יקבלו ההורים ידע וכלים שיסייעו להם ללוות את התינוק בתחילת המסע ההתפתחותי המשמעותי של חייו. המפגש משלב התנסות מעשית ובו ניתן ללמוד דרכים להתמודדות עם בכי, הקלה על כאבי בטן וגזים, שיטות להירדמות והרגעת התינוק, סוגי מגע מרגיע, שיפור השכיבה על הבטן, הרמת הראש ועוד.
מחיר השיעור – 300 ₪
השיעור ניתן למימוש במרכז צעד ראשון.
ניתן לקיים את המפגש בבית היולדת בתוספת תשלום של 50 ₪
לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 03-6487253

מתנות לידה: סדנת ליווי התפתחותי

מתנת לידה זו כוללת מספר מפגשים להוריים הטריים. הסדנאות לליווי התפתחותי לתינוקות מיועדות ללוות את התינוק והוריו במסע ההתפתחותי המשמעותי של חייו.
המפגשים כוללים התנסות חווייתית בקבוצה, כאשר כל הורה מתרגל עם ילדו באופן פרטני. העבודה נעשית באמצעות תנועה, מגע, כמו עיסוי תינוקות, ושימוש באביזרים המותאמים לשלב ההתפתחותי. במקביל בתוך המפגשים שזורות הרצאות שעוסקות בהתמודדות ההורית עם נושאים שונים בחייו של תינוק, כמו התנהגות (התמודדות עם בכי, הרמת ראש, הרגעה), תקשורת ושפה, התפתחות קוגניטיבי ועוד.
הסדנאות מתנהלות בקבוצות של 8-10 תינוקות והוריהם, במרחב ממוזרן כולו, ממוזג, ועם ציוד מגוון המותאם לשלב ההתפתחותי של הילדים.
ניתן לרכוש סדנא להתפתחות תינוקות.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 03-6487253
קראו מה הורים מספרים על מתנות הלידה של צעד ראשון:

"נותרתי מוקסמת מהעוצמה ומהתבונה העמוקה הטמונות בשיטת הטיפול זהו שיעור לחיים הראוי להתבוננות והתייחסות רבה, הרבה מעבר להתמודדות קונקרטית של ילדים רכים והוריהם עם קשייהם המוטוריים, עם אתגרי חייהם. היה זה שיעור מרתק עבור כאדם וכהורה, שאיפשר העצמת החיבור לגאיה (ולא מהמקום התלותי והחוסה של אם וילדתה) שאיפשר התייחסות והבנה אחרת של תכנים יומיומיים כמו תנועה, זרימה, קצב, מגע, הקשבה, התבוננות – כפי שציינתי, שיעור לחיים."
גאיה, שלו, אור וכריס קנטור.

"תודה שעזרתם לי, לאמא ולאבא להיות רגועים יותר ובטוחים יותר בעצמינו"
עידו שטרן

"תודה על הגישה המיוחדת של צעד ראשון שנתנה לנו ערך מוסף אמיתי (דבר שלא מצאנו במסגרות אחרות שאנו מכירים) תודה על העצות שתמיד באו ממקום של אכפתיות"
לאה רן וגל

"תודה רבה על השיטה, הרעיונות והגישה, תשומת הלב והאהבה רעי למד להתערסל, להתהפך, להקשיב לצלילים ועוד תרגילים שיקדמו ויצעדו אותו לחיים יותר טובים ועל כך התודה"
רעי עסיס והוריו אמיר וגל

"אני רואה בשיטה זו חובה לכל ילד והורה ומאמינה שכל מה שנצליח לשפר, לחזק ולהיטיב היום, כאשר הילדים קטנים ולומדים להכיר את העולם יחזק אותם וייתן להם אפשרות לעמוד מול קשיי הגדילה בצורה טובה יותר "
ציפי כץ

"תודה רבה על החמימות, הלבביות, הסבלנות, האכפתיות, על השיעור הקסום והמעניין שהועבר בכיף גדול, בצורה זורמת ביותר ונעימה אשר יצר לי ולרועי עוד הרבה שעות יפות וקסומות"
רועי ודיוף

" חוויתי רגעים של קרבה ושמחה עם הילדה שלי: למדתי טכניקות מגע ראשוניות, חיזוק שלבי התפתחות שונים ועוד. את הפעילות מנחים אנשי מקצוע בעלי ידע רב וניסיון בעבודה עם תינוקות. נהנינו מכל פגישה."
נטליה, חושן ונועם

"תודה, תודה, תודה על תשומת הלב, התרגילים המעניינים שסיפקו למיקה חוויות חדשות ושיפור עצום, ובכלל – על שעה של כייף אמיתי"
מיקה שרית ורון בסלי

shai